Menu Zavrieť

AutoObuv.sk – pneumatiky a disky

pneumatiky a disky

Internetový obchod AutoObuv.sk dodáva spoľahlivo a za skvelé ceny svojim zákazníkom už od roku 2009 pneumatiky a disky.

Prečo nakupovať pneumatiky a disky na AutoObuv.sk:

citujeme zich webu…

Sme partner, nie dodávateľ

Vždy preferujeme individuálny prístup s človekom. Poteší nás keď zákazník napíše, alebo zavolá a nechá si poradiť. Sme tím, ktorý na pneumatiky pozerá inak ako bežný spotrebiteľ, vidíme do hĺbky, poznáme výrobný proces, máme skúsenosti a je to náš koníček.

Poradíme a doporučíme na mieru Vašich požiadaviek. Sme zástancom toho, že nie je pneu ako pneu. Pravidelne navštevujeme výrobcov a ich závody po celom svete, sme v priamom kontakte vo výrobe, kde je možné “ochutnať” proces, systém, materiály a technológiu.

Testujeme novinky na okruhoch a aj preto sú vedomosti a skúsenosti nášho tímu na najvyššej úrovni oproti bežným predajcom. Každý dezén je určený na niečo iné a my Vám radi pomôžeme s výberom.

Perfektný systém

Náš internetový obchod je jeden z mála, ktorý zobrazuje skutočné skladové zásoby online. Vždy vidíte, čo je na sklade, alebo u dodávateľa/výrobcu. S nami sa Vám nikdy nestane, že Vami objednané pneumatiky nebudú dodané. Čo je zobrazené “skladom” je fyzicky skladom, pripravené na okamžitú expedíciu. Objednávka nikdy nebude zrušená z nedostatku, alebo nedostupnosti.

Kvalita

Servis na najvyššej úrovni je prvoradý. Zbierame recenzie od každého zákazníka, aby sme mali spätnú väzbu a tým sa neustále zlepšovali. 100%-tné hodnotenia si môžete overiť na portály Heuréka, cez ktorý dotazníky spokojnosti posielame. Eshop disponuje online chatom a okamžitou reakciou na emaily aj v plnej sezóne. U nás nečakáte, ste vybavení okamžite.

Zákazník na prvom mieste

U nás neexistuje “nedá sa”, “nevieme”. Vždy sa snažíme nájsť riešenie a získať zákazníka, ktorý sa rád vráti. Obúvame každého, od Škodovky, cez Bentley, či Ferrari, Autokluby, Servisy, či firmy, ktoré sú u nás od začiatku, veľa nás naučili a z mnohých stálych sú naši priatelia.

Prejsť do eshopu AutoObuv.sk