Menu Zavrieť

Mobilonline.sk – mobilné telefóny a príslušenstvo

Mobilonline.sk - mobilné telefóny a príslušenstvo

Mobilonline.sk je najväčšou špecializovanou spoločnosťou v oblasti predaja a výkupu mobilných telefónov s najširším sortimentom príslušenstva na slovenskom trhu.

V ponuke tohto internetového obchodu a aj na pobočkách nájdete okrem nových telefónov z oficiálnej slovenskej distribúcie aj nové a použité zariadenia pochádzajúce z výkupu, ktoré ponúkajú s 24 alebo 12 mesačnou zárukou za bezkonkurenčne najnižšie ceny na Slovensku.

Ako najväčší slovenský výkupca a predajca zánovných a použitých mobilných telefónov prispieva Mobilonline k propagácii trvalo udržateľného životnému štýlu a k znižovaniu ekologickej stopy. Takto pomohli recyklovať už viac ako 150 000 mobilných telefónov.

Portfólio príslušenstva je zložené z produktov v rôznych cenových hladinách, aby si na svoje prišli milovníci trendov a luxusu (značky Guess, Karl Lagerfeld, Spigen, Sony), kvality (Apple, Samsung, Celly, Nillkin) aj nízkej ceny (Swissten, Mobilnet, Remax, 4smarts, Blue Star) a zahŕňa kryty, ochranné sklá, držiaky, nabíjačky, externé batérie, reproduktory, slúchadlá a ďalšie kategórie úzko súvisiace s používaním mobilného telefónu.

Prečo nakupovať na eshope Mobilonline.sk:

  • rýchlosť dodania objednávok (v priemere 2,5 dňa),
  • takmer 50 odberných a predajných miest na Slovensku,
  • e-shop overený zákazníkmi (na základe pozitívnych recenzií na Heureka.sk),
  • nákup aj na splátky,
  • špeciálne zľavy len pre odoberateľov newslettra.

Prejsť do eshopu Mobilonline.sk