Menu Zavrieť

Melodyshop.sk eshop s hudobnou technikou

eshop s hudobnou technikou

Melodyshop.sk je internetový obchod s hudobnou technikou pre profesionálov aj pre hobby hudobníkov. V širokom sortimente Melodyshopu si nájde každý to, čo potrebuje, v kvalite akú vyžaduje.

Hudobníkom ponúka nástroje, ozvučenie, vybavenie štúdia najlepších značiek. Každý DJ si v Melodyshope vyberie mixážny pult podľa svojich predstáv, reprosústavy, svetlá, aj rôzne drobnosti.

Jedná sa veľmi populárny internetový obchod s hudobnou technikou pre svoj odborný prístup, odovzdanie, skúsenosti a cenné rady amatérom aj profesionálom. Melodyshop sleduje trendy a ceny, aby svojim zákazníkom ponúkal to najlepšie, čo je možné na trhu dostať. Vďaka workshopom predstavujúcim novinky zo sveta hudby sú zákazníci motivovaní stále nakupovať, aby držali krok s konkurenciou.

Melodyshop ponúka viac ako 20 000 produktov hudobnej techniky prehľadne delených do kategórií podľa výrobcov v modernom e-shope.

Hlavné kategórie eshopu: Digitálne piana, Pracovné stanice, Syntetizátory, MIDI kontroléry, Akustické gitary, Elektrické gitary, Aktívne reproboxy, PA systémy, Mikrofóny, Káble a konektory.

TOP značky v ponuke internetového obchodu: AUDIX, K&M, FBT, Golden Age Project, Arturia, Yamaha, Sigma Guitars, Fender, Focal a ADJ.


Melody - svet hudby

Prejsť do eshopu Melodyshop.sk