Menu Zavrieť

PantaRhei – knihy

Logo_Panta_RheiObľúbené knihkupectvo a internetový obchod PantaRhei so širokou ponukou pre všetky kategórie záujmov a tém.

Kníhkupectvo Panta Rhei je najväčší predajca kníh na Slovensku. V ponuke eshopu je viac ako 110 000 objednateľných kníh. Veľká časť z nich je dostupná na sklade. Medzi najväčšiu výhodu Panta Rhei patrí dostupnosť až 55 predajní v SR. Na všetkých z nich je navyše poskytovaný osobný odber internetových objednávok.

>>> Prejsť do internetového obchodu PantaRhei <<<

Detské knižky, ktoré by nemali chýbať po stromčekom

Sú neoddeliteľnou súčasťou večerných rituálov pred spaním. Ich nádherné ilustrácie či otáčanie papierových strán sprevádzajú rodičov a deti v príbehoch o drakoch, princeznách, či čarovných zámkoch. Poznáte tie najkrajšie detské knihy? Vybrali sme pre vás niekoľko tipov pod Vianočný stromček. Najkrajšie príbehy sú predsa tie, ktoré nás spájajú…

Už od útleho veku (1-3 roky)

Máte knihy z detstva, ktoré poznáte naspamäť dodnes? Ukážte dieťaťu, čo tešilo vaše detské srdce s príbehom Márie Rázusovej Martákovej Môj macík, prípadne ďalšou nestarnúcou klasikou od Ľudmily
Podjavorinskej Žabiatko. Naučte ich, aké zvieratá prichádzajú na svet z vajíčka a ako sa hovorí mláďatám koní a psíkov. V knihe Mláďatá – moja knižka s pohyblivými prvkami objavia krásy zvieracej ríše.

1-1.pngRozvíjame detskú tvorivosť (3-6 rokov)

Príbehy nemusia deti len počúvať, ale ich aj dopĺňať. Zahrajte sa spolu s nimi s príbehmi z edície SVOJTKA. Biblia je prerozprávaná kombináciou textu a ilustrácií v knihe Čítaj a dopĺňaj – Biblia.

Cez jednoduché a malé príbehy ukážete dieťaťu, že niekedy stačí niekoho srdečne objať a svet je hneď krajší. Kniha Objím ma, prosím! je milým príbehom o putovaní tatka medveďa a synčeka po lese.

Knižka Traktor, ktorý chce zaspať navodí tú správnu atmosféru pre pokojné detské sny. Využíva špeciálne psychologické techniky, ktoré navodzujú pokoj, učia deti uvoľniť sa a rýchlejšie zaspávať.

2-2.png

Malí dobrodruhovia (6-9 rokov)

Sú vo veku, kedy je „A prečo?“ ich najbežnejšou otázkou? Hľadajte s nimi odpovede! Ako funguje ľudské telo sa dozvedia v knihe Moja veľká kniha odpovedí – Moje telo. Nezvyčajné povolania vysvetľujú, s akými nezvyčajnými profesiami sa môžu stretnúť. S obľúbeným príbehom MIMI a LÍZA zažijú spoločné dobrodružstvá dvoch kamarátok – MIMI, ktorá žije vo svete za zavretými očami a neposednej LÍZY. Nádhernými ilustráciami podporený príbeh veľryby Gerdy je už jej druhým pokračovaním. Ako dopadne príbeh Gerda 2: Strach má veľké oči? Nechajte sa prekvapiť!

3-2.png

Inšpiratívne príbehy pre mladé slečny

V našich dejinách bolo mnoho výnimočných žien. Predstavte im príbehy tých, ktoré sa zaslúžili o niečo
naozaj významné v knihe SuperŽENY. Ďalšie slovenské a české rebelky, ktoré bojovali za práva žien nájdete v príbehoch Kvapky na kameni.

4-1.png

Malí huncúti

Ten, kto chce zdolať Atlas príšer a duchov, musí nazberať skutočnú odvahu! Na konci dobrodružstva môže hrdo vyhlásiť, že je z neho profesionálny lovec príšer!  Ilustrovaná edícia Harry Potter 4 a Ohnivá čaša prenesie obľúbený príbeh opäť o niečo bližšie k malému čitateľovi. Život Adama 4- Rebel konečne tínedžerom pochopí chalana, ktorému sa rodičia neustále starajú do života. On si ho skôr predstavuje bez upratovania a na počítači.

5.png

Celý výber detských kníh nájdete v eshope v sekcii Pre deti a mládež na pantarhei.sk.

 

>>> Prejsť do internetového obchodu PantaRhei <<<